TopJudo Amsterdam is trots op haar trainers, coaches en begeleidende staf. Meerdere keren per week staan ze op en langs de mat om onze knokkers te begeleiden in hun weg naar de top.

Trainers

Elke leeftijdgroep heeft een eigen vaste trainer. Pieter Roos is onze hoofdtrainer en hij coacht de judoka’s van TopJudo Amsterdam tijdens de internationale wedstrijden waarvoor de JBN de deelnemers selecteert (d.w.z. Europa Cup, EK, WK, etc.). Kai Krabben is trainer talentontwikkeling bij de Judo Bond Nederland en is vanuit deze rol bij alle regionale en NTC-trainingen aanwezig. Pieter coördineert de trainingen en, samen met Kai waar nodig, de deelname aan wedstrijden en stages.

Alexander Fish

Alexander Fish

Trainer -18 -21

Justin van Heest

Justin van Heest

Trainer -12
Conditietrainer

Maria Lojanica

Maria Lojanica

Trainer -15 -18

Pieter Roos

Pieter Roos

Hoofdtrainer
Trainer -18 -21

Youri Kalisvaart

Youri Kalisvaart

Trainer -15

Bestuur

Het bestuur van Stichting TopJudo Amsterdam kent verschillende portefeuilles, die worden ingevuld door de volgende personen. Zij zetten hun ervaring en kennis belangeloos in.

Steven Shukrula

Steven Shukrula

Voorzitter

steven@topjudoamsterdam.nl
Nico Pannegieter

Nico Pannegieter

Technische zaken

Nico@topjudoamsterdam.nl
John van der Kamp

John van der Kamp

Wedstrijdadministratie, Penningmeester

John@topjudoamsterdam.nl
Jochem Wilbers

Jochem Wilbers

Communicatie & Sponsoring

Jochem@topjudoamsterdam.nl

Begeleidende staf

 Anna van Wel

Anna van Wel

Topsport leefstijl coach

 Michèle Wilbers

Michèle Wilbers

Vertrouwenscontactpersoon

Michele@topjudoamsterdam.nl
Dany Lopulalan

Dany Lopulalan

Kracht- en conditietrainer

Esther van Etten

Esther van Etten

Voedingsdeskundige

Fysiokliniek Amsterdam

Fysiokliniek Amsterdam

Diverse fysiotherapeuten

Marjan de Roos

Marjan de Roos

Vertrouwenscontactpersoon

Marjan@topjudoamsterdam.nl

BEN JIJ EEN KNOKKER?

Heb jij het in je en ben je lid van een judoclub in of rond Amsterdam? Je bent welkom vanaf 8 tot en met 20 jaar.

Meld je aan voor een gratis proeftraining